0
Ремонт техніки Apple

TRADE IN

Обмін техніки від магазину «apple lutsk» - це вигідне рішення для Вас!

Умови при обміні

Кожен рік оновлюється модельний ряд пристроїв фірми Apple. Різноманіття технічних характеристик, можливостей, дизайнерських рішень спонукають нас до придбання нових гаджетів улюбленої марки.
У вас є можливість обміняти свій iPhone, iPad чи Macbook на більш нову модель з доплатою чи без. Розмір доплати оголошується після огляду Вашого пристрою та встановлення його оціночної вартості.

Чому це вигідно?

Обмін TRADE IN - це наша програма обміну техніки Apple, яка допоможе вам швидко та безпечно обміняти свій пристрій на більш новішу модель. При цьому вам не потрібно думати, де дістати гроші на новий гаджет чи як продати свій старий - про все це ми вже подумали! Програма обміну передбачає доплату лише частини суми за новий гаджет - різницю в ціні між вашим пристроєм та новим.

Як це працює?

Завітайте до нашого офісу у м. Луцьк Виберіть будь-яку модель бажаного пристрою Apple на заміну з нашого асортименту товарів Менеджер огляне Ваш пристрій та оголосить його оціночну вартість Вам потрібно доплатити різницю між оціночною вартістю Вашого та нового пристрою Отримайте свій пристрій та документи (чек, гарантійний талон)

Зв'язок з менеджером

Допомогти з вибором?

Отримайте консультацію по телефону, в чаті або по електронній пошті за лічені хвилини

залишити заявку