м. Луцьк, пр. Волі, 10
Пн - Пт з 10 до 19
Сб - Нд з 10 до 17
замовити дзвінок

Купівля в кредит

КРЕДИТ від УкрСибБанк

Вигідний кредит від банку-партнера УкрСибБанк. Платите одноразову комісію 2% від суми та щомісячно по 50 грн за смс-інформування. До прикладу, на суму 10000 грн кредиту та терміні 6 місяців ви переплатите всього 500 грн (200 грн одноразова комісія + 300 грн смс за 6 місяців)

Умови кредитування

Переваги

Як отримати кредит

КРЕДИТ З ПІЛЬГОВИМ ПЕРІОДОМ 3 МІСЯЦІ

Даний вид розстрочки передбачає пільговий період, тобто Ви не платите відсотки протягом перших трьох місяців, маючи можливість виплатити всю суму та нічого не переплачувати. З 4-го місяця почнуть нараховуватись 3.5% від суми щомісячно.

Умови кредитування

Переваги

Як отримати кредит

Популярні запитання
та відповіді
Як це працює?
Завітайте до нашого офісу у м. Луцьк Виберіть будь-яку модель бажаного пристрою Apple на заміну з нашого асортименту товарів Менеджер огляне Ваш пристрій та оголосить його оціночну вартість Вам потрібно доплатити різницю між оціночною вартістю Вашого та нового пристрою Отримайте свій пристрій та документи (чек, гарантійний талон).
Чому це вигідно?
Обмін TRADE IN - це наша програма обміну техніки Apple, яка допоможе вам швидко та безпечно обміняти свій пристрій на більш новішу модель. При цьому вам не потрібно думати, де дістати гроші на новий гаджет чи як продати свій старий - про все це ми вже подумали! Програма обміну передбачаєдоплату лише частини суми за новий гаджет - різницю в ціні між вашим пристроєм та новим.
Умови при обміні
Кожен рік оновлюється модельний ряд пристроїв фірми Apple. Різноманіття технічних характеристик можливостей, дизайнерських рішень спонукають нас до придбання нових гаджетів улюбленої марки. У вас є можливість обміняти свій iPhone, iPad чи Macbook на більш нову модель з доплатою чи без. Розмір доплати оголошується після огляду Вашого пристрою та встановлення його оціночної вартості.
Зв’язок з менеджером
Допомогти з вибором?
Отримайте консультацію по телефону або електронній пошті за лічені хвилини
Залишити заявку