0
Ремонт техніки Apple

Гарантійна заміна пристроїв Apple

Умови гарантійної заміни

Магазин та Сервісний центр «apple lutsk» сумісно з ремонтом надає можливість відправки бракованої чи несправної техніки Apple у офіційний сервісний центр для її заміни в рамках міжнародної гарантії. Оскільки компанія Apple не представлена офіційно в Україні, то така послуга буде корисна для тих, хто купив пристрій і по певним причинам не має документів ( чек, гарантійний талон) для заміни чи ремонту безпосередньо в Україні в місцевих реселлерів.
Процедура заміни полягає у наступному: - «apple lutsk» приймає у Вас дефективний пристрій та відправляє його у офіційний сервісний центр Apple в Європі чи США для його заміни; - новий пристрій можна буде отримати у нашому офісі протягом 2-4 тижнів.

    • Перш за все необхідно впевнитися, що офіційна гарантія ще діє. Зробити це можна безпосередньо на сайті компанії Apple, ввівши серійний номер чи ІМЕІ пристрою.
    • Якщо пристрій ремонтували раніше – гарантія на нього більше не розповсюджується. Наші спеціалісти перевірять Ваш пристрій на предмет попереднього ремонту.
    • Обов’язкове вимкнення функції «Знайти iPhone» в налаштуваннях iCloud.

Вартість гарантійної заміни

iPhone

Гарантійна заміна смартфонів iPhone в «Магазин та Сервісний центр Apple lutsk» у Луцьку

100 $

iPad

Гарантійна заміна планшетів iPad в «Магазин та Сервісний центр Apple lutsk» у Луцьку

100 $

Apple Watch

Гарантійна заміна смарт-годинників Apple Watch в «Магазин та Сервісний центр Apple lutsk» у Луцьку

100 $

Macbook

Гарантійна заміна ноутбуків Macbook Air та Macbook Pro в «Магазин та Сервісний центр Apple lutsk» у Луцьку

150 $

Заміна iPhone в не гарантійних випадках

Ми також надаємо можливість заміни iPhone у компанії Apple навіть в не гарантійних випадках Не гарантійні випадки – це будь-які механічні пошкодження пристрою, попадання вологи, фізичне втручання (пристрій розбирався). Вартість послуг при не гарантійних випадках уточнюйте у наших спеціалістів, оскільки кожен випадок індивідуальний.

Зв'язок з менеджером

Допомогти з вибором?

Отримайте консультацію по телефону, в чаті або по електронній пошті за лічені хвилини

залишити заявку