0
Ремонт техніки Apple

Apple пропонує безкоштовну заміну батареї MacBook Pro 2012-2013 року, але із затримкою

14 жовтня 2017
корисне
345

Apple все ще пропонує безкоштовну заміну батареї для Macbook Pro середини 2012 і початку 2013 року, повідомляє MacRumors.
 
15-дюймові Macbook Pro з дисплеєм Retina, випущені в середині 2012 року або на початку 2013 року, підходять під програму заміни акумулятора. Ця процедура буде безкоштовною, якщо користувач готовий чекати близько місяця.
 
Apple порадила співробітникам Genius Bar і авторизованим сервісним центрам пропонувати клієнтам послугу безкоштовної заміни батареї, якщо вони готові дочекатися, по крайней мере, 15 листопада.
 
Затримка пов'язана з триваючим з 25 серпня дефіцитом алюмінієвих корпусів, до яких приклеєні акумулятори в вище згаданих моделях Macbook Pro.
 
 
 
 
Щоб перевірити, чи потребує Macbook Pro в обслуговуванні акумулятора, потрібно клацнути на логотип Apple в рядку меню. Потім необхідно натиснути «Про Mac» > «Звіт про систему» > «Електроживлення». У розділі «Інформація про ступінь справності» в рядку стану повинна бути напис «Потрібно обслуговування».
 
25 липня 2017 року Apple оголосила, що до 15 вересня буде замінювати пристрої з несправною батареєю на новішу модель Macbook Pro. Однак, тепер можна лише замінити батарею безкоштовно.