0
Ремонт техніки Apple

iOS 11.3 підтвердила, що новий iPad Pro отримає Face ID

26 січня 2018
новини
458

За словами журналіста Марка Гурмана (Bloomberg News), в цьому році Apple планує представити iPad Pro з тонкими рамками і біометричної аутентифікації Face ID.
 
   Приємно те, що твердження Гурмана можна віднести не до чергового припущення «провідного аналітика». Підтвердження Face ID знайдено в першій бета-версії iOS 11.3.
 
   Фрагмент коду виявив редактор iHelpBR Філіп Еспосіто. Apple навмисно використовувала кодове ім'я "Modern iPad" для позначення iPad 2018 року. Саме так раніше компанія називала iPhone X.
 
   Неясно, який саме варіант розміщення датчика TrueDepth вибере Apple: за рахунок характерного півострова або за допомогою потовщення верхньої рамки.
 
   На плани Apple встановити в iPad сканер особи вказує і аналітик Мін-Чі Куо з KGI Securities. З огляду на, що планшет буде витриманий в «Безрамковому» стилі, гаджет цілком може отримати OLED-екран, але тут все залежить від постачальників.
 
   Справа в тому, що Apple і без того відчуває дефіцит екранів для iPhone X - OLED-матриць. На всіх OEM-виробників просто не вистачає.