0
Ремонт техніки Apple

Тім Кук: «Дітям не місце в соціальних мережах»

23 січня 2018
корисне
381

   В інтерв'ю The Guardian глава Apple заявив, що майбутнє не тільки за технологіями, а дітям не місце в соціальних мережах.
 
   Тім Кук очолює одну з найбільш технологічних корпорацій в світі і, тим не менше, вважає, що є речі важливіші за прогрес:
 
«Я не вірю, що повсюдне застосування технологій принесе користь. Я не вважаю, що всі наші досягнення можна виправдати тільки цим ».
 
   На його думку, технології не повинні домінувати, навіть якщо мова йде про освіту і вивчення курсів, безпосередньо пов'язаних з комп'ютером, таких як графічний дизайн.
 
   «У нашому світі до сих пір існують речі, які люди хочуть обговорити і зрозуміти. Наприклад, на курсі з літератури часто застосовуються сучасні технології? Думаю ні".
 
   У січні 2018 року компанія Apple відреагувала на звернення інвесторів і пообіцяла посилити батьківський контроль в iOS. Тім Кук розділяє таку позицію:
 
«У мене немає дітей, але у мене є племінник. І я жорстко виступаю за дотримання певних правил, є речі, які я не допущу. Я не хочу, щоб мій племінник і його однолітки були в соціальних мережах ».
 
   Фанатам Apple добре відомо про упереджене ставлення Кука до подібних сервісів. Раніше глава корпорації висловлював своє невдоволення соціальною мережею Snapchat. Він говорив, що занадто старий і не розуміє її.
 
Багато користувачів впевнені, що Тім Кук особисто блокував додаток в App Store:
 
Насправді збої були викликані технічними неполадками, а працездатність програми була відновлена ​​протягом декількох годин.
 
   Можливо, подібні звинувачення не зовсім безпідставні. Між Тімом Куком і генеральним директором Snapchat Еваном Спіегелом існують деякі розбіжності. Наприклад, в 2015 році перед конференцією для розробників WWDC у них відбулася суперечка через погляди на роль різноманітності в успіху компанії. З тих пір між лідерами корпорацій виникають невеликі сутички.