0
Ремонт техніки Apple

BMW буде продавати доступ до CarPlay за передплатою

22 січня 2018
новини
496

   Все більше машин оснащуються системою Apple CarPlay. Деякі автовиробники вирішили на цьому заробити. Наприклад, компанія BMW запропонує своїм покупцям оплачувати CarPlay за передплатою.
 
   На виставці Detroit Auto Show менеджер BMW Дон Сміт повідомив про те, що перший рік після покупки автомобіля водії зможуть використовувати CarPlay безкоштовно. По закінченню року користувачам доведеться платити 80 доларів в рік, щоб підключити iPhone до бортового комп'ютера машини.
 
   В сумі перші три роки обійдуться автовласникам в 160 доларів. Чотири роки в 240 доларів.
 
   У BMW вважають, що підписка набагато зручніше, ніж одноразовий платіж, так як багато людей іноді відмовляються від CarPlay на користь Android Auto і інших схожих систем.
 
   При цьому компанія поки не впровадила автомобільну систему від Google і не планує робити цього в найближчому майбутньому.
 
   Раніше на Detroit Auto Show показали нові моделі машин, оснащені системою CarPlay. У їх числі такі великі концерни, як KIA, Hyundai і Toyota.
 
   Операційна система для бортових комп'ютерів CarPlay була представлена ​​на конференції WWDC в 2013 році під назвою iOS in the Car. Це спеціальне програмне забезпечення Apple, яке дозволяє підключити iPhone до мультимедіа-системи авто і інтегрувати частину функцій iOS в машину.