0
Ремонт техніки Apple

iMac Pro порівняли з дворічним iMac і MacBook Pro

20 січня 2018
корисне
302

 
   В кінці грудня минулого року Apple розпочала продаж нового iMac Pro, і, звичайно ж, перші покупці не упустили можливість порівняти найпотужніший комп'ютер Mac з попередніми моделями - iMac з дисплеєм 5K (2015) і MacBook Pro (2016). Результати експерименту перевершили всі очікування.
 
   Монтажер видання MacRumors зробив відеоогляд, в якому взяв молодшу конфігурацію iMac Pro (8 ядер, 3,2 ГГц Intel Xeon W), кастомні iMac 2015 роки (3,2 ГГц, 24 ГБ оперативної пам'яті, 1 ТБ Fusion Drive, графіка AMD Radeon M390 ) і MacBook Pro (2,7 ГГц, AMD Radeon Pro 455, 16 ГБ оперативної пам'яті). За швидкістю роботи новітній моноблок Apple перевершив усіх своїх попередників: навіть з запущеними ресурсоємними додатками і рендерингом відео комп'ютер працював тихо, «як миша».
 
   Щоб зрозуміти всю різницю, досить подивитися результати тесту швидкості накопичувача на читання і запис.
 
   Дивно, але iMac Pro програв тільки в одному тесті - на обробку і експорт відео з Final Cut Pro комп'ютер витратив 4 хвилини 5 секунд, тоді як дворічний iMac витратив на 15 секунд менше. При цьому те ж завдання на MacBook Pro зайняло більше 9 хвилин.