0
Ремонт техніки Apple

У 2018 році App Store принесе більше грошей, ніж вся кіноіндустрія

16 січня 2018
новини
144

 
   Провідний аналітик компанії Asymco Хорас Дедіу проаналізував продаж додатків в App Store за передноворічний сезон 2017 року і прийшов до приголомшливих висновків.
 
   Згідно з розрахунками експерта, в 2018 році сукупний заробіток розробників iOS-додатків перевищить доходи світової кіноіндустрії. На думку Дедіу, обороти App Store вперше зрівнялися з касовими зборами американських кінотеатрів і навіть дещо перевищили їх в 2015 році. До того моменту, коли розробники додатків почнуть заробляти більше, ніж всі світові кінокомпанії, залишилося зовсім небагато часу.
 
   Графік, складений Хорасом, показує співвідношення обсягів продажів в обох сферах. Тимчасова точка, в якій лінії можуть перетнутися, найімовірніше, доведеться на 2018 рік.
 
   У 2017 році з урахуванням комісії Apple доходи розробників досягли 26,5 мільярдів доларів, що вже перевищило виручку McDonald's за 2016 рік. Темп зростання доходів творців додатків становить 33% на рік.
 
   Хорас Дедіу прогнозує, що в 2018 році користувачі будуть в середньому витрачати на покупку додатків в App Store близько 100 мільйонів доларів в день - стільки заробив сервіс Google AdWords за 2012 рік.
 
    Додатки стали найбільшим сервісом Apple і за вирахуванням платежів розробникам принесли корпорації в 2017 році більше 57 мільярдів доларів. А якщо взяти до уваги виручку великих компаній, таких як Amazon чи Uber, яку вони отримують за допомогою власних безкоштовних додатків, обсяг продажів App Store зросте до 180 мільярдів доларів.
 
   Проте, витрати Apple на підтримку App Store неухильно ростуть. Починаючи з середини 2011 року сума витрат щорічно збільшується на п'ять мільярдів доларів.
 
   З огляду на зростаючий інтерес до індустрії мобільних технологій, Хорас Дедіу передбачає, що розмір економіки iOS, включаючи продажі гаджетів, до 2019 року досягне півтора трильйонів доларів.