0
Ремонт техніки Apple

iOS 12: очікування користувачів

15 січня 2018
новини
117

 

   Немає ніяких сумнівів, що iOS 12 з'явиться в цьому році. Як завжди, буде додано безліч нових функцій, змін і поліпшень. У Techradar проаналізували побажання користувачів.

 

   Як і для попередніх версій ОС, перше офіційне представлення бета-версії iOS 12 для розробників очікується на WWDC 2018 у червні наступного року. Остаточна версія iOS 12 навряд чи буде доступна до виходу iPhone cо наступним порядковим номером і очікується у вересні 2018.

 

   Непідтверджена інформація надходить від розробників, які вивчають нові можливості ОС раніше інших користувачів, щоб створити власні програми.

 

   І хоча про випуск iOS 12 ще не оголошено, уявлення про те, як повинна виглядати нова операційна система, вже сформувалося.

 

1. Правильно працюють перемикачі Wi-Fi і Bluetooth.

 

   В iOS 11 був поліпшений центр управління, проте через нього не вийде дійсно вимкнути Wi-Fi і Bluetooth. Натискання на значки Wi-Fi і Bluetooth відключає пристрій від підключених мереж, але не самі приймачі. І хоча це дійсно необхідно для роботи Apple Pencil і Apple Watch 3, бувають ситуації, коли Wi-Fi і Bluetooth потрібно вимкнути повністю.

 

   Можливо, в iOS 12 повноцінне керування радіо-підключеннями буде реалізовано за допомогою 3D Touch.

 

2. В App Store повернеться Wish List.

 

   В iOS 11 перероблений App Store став краще, але втратив Wish List. Користувачі сподіваються, що список бажань повернеться в новій версії і більше не доведеться запам'ятовувати додатки, які хотілося б встановити пізніше.

 

3. Управління камерою в додатку камери.

 

   Розташування управління камерою не відноситься до інтуїтивно зрозумілим компонентів iOS 11.

 

   Багато користувачів навіть не здогадуються про існування додаткових налаштувань, таких як дозвіл відео, формати файлів і відображення або відсутність сітки, для їх зміни потрібно перейти в підміню основних налаштувань і фактично вийти з програми камери.

 

   Є надія, що в iOS 12 це зміниться.

 

4. Кнопка повернення.

 

   Для правшів і користувачів Plus-версій iPhone переміщення додатків буває незручним, оскільки для повернення до попереднього екрана потрібно потрапляти в невелику ділянку дисплея, розташований в лівому верхньому кутку. Очікується, що в iOS 12 з'явиться кнопка повернення.

 

5. Поліпшені файли.

 

   Через «файли» можна підключитися до хмарним пристроїв, але документи з самого телефону потрібно зберегти в «файли» вручну. На даний момент «файли» не відображують наявні папки і медіа-дані. Тому користувачі будуть раді побачити більш коректний файловий менеджер в iOS 12.

 

6. Більш вільні настройки центрі управління.

 

   Зараз можливості індивідуалізації центру управлінь обмежені. Можливо, в iOS 12 користувачі зможуть видаляти вбудовані за замовчуванням функції, такі як управління музикою і дзеркальне відображення екрану, а також додавати ярлики сторонніх додатків.

 

7. Заповнити форму паролів.

 

   На пристроях iOS менеджери паролів не завжди працюють швидко. Розробники можуть включити функцію автоматичного заповнення паролів при скачуванні додатків вручну, але така можливість є не у всіх. В iOS 11 роботу менеджера паролів не вдалося поліпшити, тому вся надія на iOS 12.