0
Ремонт техніки Apple

Скоро iOS можна буде запустити на будь-якому комп'ютері

13 січня 2018
новини
365

   Apple давно забезпечила розробників мобільних додатків інструментом для наочного тестування. Прямо в Xcode можна запустити симуляцію роботи написаного додатка і оцінити, як воно буде виглядати на реальному гаджеті.
 
   Але компанія Corellium вирішила піти далі. Кілька днів тому розробники заявили, що планують випустити повноцінну віртуальну машину операційної системи iOS.
 
   Йдеться про можливість запуску iOS у віртуальному середовищі, подібно до того як в VirtualBox або Parallels Desktop сьогодні можна запускати Windows, Linux та інші ОС, при цьому працюючи в macOS.
Corellium впевнена, що її рішення стане «майбутнім мобільних розробок», оскільки програмісти зможуть відмовитися від покупки iOS-пристроїв, перевіряючи роботу додатків прямо на екрані ноутбука або ПК.
 
   З особливостей Corellium - можливість установки iOS з джейлбрейком, що посприяє розвитку нових твіків і патчів. Ранній доступ до Corellium можна запросити на офіційному сайті компанії. Реліз віртуального середовища запланований на березень.