0
Ремонт техніки Apple

Як записати відео з екрану в iOS 11 на iPhone і iPad

11 січня 2018
корисне
448

   Одне з найбільш популярних запитань серед користувачів iOS: як записати відео з екрану iPhone або iPad?
 
   Від створення демонстраційних відео в форматі Apple TV до вирішення завдань з управління «розумним» будинком і оплаті товарів на касі - iPhone поміняв статус з пристрою корисного в пристрій необхідний. При цьому раніше користувачам було складно створювати записи відео з екрану iPhone, так як для цього потрібно підключати гаджет до Mac.
 
   З релізом нового оновлення це більше не проблема. В iOS 11 записати відео з екрану iPhone і iPad не складає труднощів - це стандартна опція нової операційної системи. Це серйозно спрощує життя як розробникам додатків, так і рядовим користувачам.
 
   Як записати відео з екрану iPhone і iPad в iOS 11
 
Крок 1. Відкрийте налаштування iOS 11 і зробіть свайп вниз, щоб з'явився рядок пошуку з налагодження. Напишіть в рядку «Пункт» і натисніть «Пункт управління».
 
Крок 2. Ви потрапили в новий розділ з налаштуваннями Пункту управління. В iOS 11 можна керувати тумблерами Пункту управління. Прокрутіть вниз до розділу «Ще елементи управління» і знайдіть опцію Screen Recording. Натисніть на зелений плюс поруч з нею.
 
Крок 3. Закрийте налаштування і викличте Пункт управління свайпом від нижнього краю екрану. Ви побачите внизу новий значок для запису екрану.
 
Крок 4. Натисніть із зусиллям на кнопку, щоб з'явилося нове меню. Звідси ви можете керувати налаштуваннями, зокрема включити або вимкнути мікрофон під час запису. Щоб приступити, натисніть Почати запис. Повернення до головного екрана. Під час запису ви можете користуватися своїм iPhone як зазвичай. Синя панель у верхній частині екрану буде супроводжувати процес запису.
 
Крок 5. Коли ви записали необхідну дію, натисніть на синю панель, потім кнопку Зупинити. Відеоролик автоматично збережеться в стандартну бібліотеку, а зверху з'явиться повідомлення «Відео екрану збережено в Фото».