0
Ремонт техніки Apple

Як налаштувати та використовувати функцію SOS в iOS 11

10 січня 2018
корисне
267

    Функція SOS в iOS 11 дозволяє швидко викликати служби екстреної допомоги і відправити контактам текстове повідомлення для оповіщення. iPhone відправляє обраним абонентам поточну геопозіцію смартфона, і протягом деякого часу користувачі будуть отримувати нові відомості про місцезнаходження.
 
  Коли людина опиняється в надзвичайній ситуації, через паніку може відразу не згадати номери екстрених служб. iOS 11 дозволяє налаштувати швидкий виклик допомоги прямо з екрану блокування. Для цього потрібно п'ять разів натиснути на клавішу включення iPhone. Також можна отримати доступ до екстрених контактів, вказавши їх в додатку «Здоров'я».
 
   Як налаштувати функцію SOS в iOS 11
 
Крок 1: Зайдіть в додаток Налаштування.
 
Крок 2: Перейдіть в пункт Emergency SOS.
 
Крок 3: Активуйте перемикач автоматичного виклику (Auto Call).
 
Крок 4: За бажанням можна активувати сигнал зворотного відліку Countdown Sound.
 
   Сигнал зворотного відліку може повідомити користувача при випадковому виклику екстрених служб - це дозволить вчасно скасувати дзвінок. Але важливо розуміти, що в деяких ситуаціях сигнал може нашкодити, наприклад, видати місцезнаходження користувача, якщо він намагається сховатися від переслідувачів.
 
   Як використовувати функцію SOS в iOS 11?
 
   Викликати служби екстреної допомоги досить просто - потрібно швидко натиснути клавішу живлення п'ять разів. Зробити це досить просто, тому компанія ввела зворотний відлік перед викликом, щоб користувач міг скасувати дзвінок при випадковому натисканні.
 
   При використанні функції SOS пристрій також отримуватиме сповіщення на екстрені контакти, зазначені в додатку «Здоров'я».
 
   Як відключити функцію SOS в iOS 11?
 
Крок 1: Зайдіть в налаштування мобільного пристрою.
 
Крок 2: Перейдіть в пункт Emergency SOS.
 
Крок 3: Вимкніть перемикач автоматичного виклику (Auto Call).