0
Ремонт техніки Apple

Навіщо чекати колонку HomePod від Apple

05 січня 2018
корисне
147

    Колонка Apple HomePod виходить в 2018 році.  Навіщо її чекати?  В цьому році Apple нарешті випустить новий неординарний гаджет, який наповнить музикою всю вашу квартиру.  Але він цікавий не тільки цим, але і рядом інших можливостей.  Мова про розумну колонку HomePod, яку Apple представила ще 5 червня на WWDC 2017. Але в продаж вона надійде тільки в цьому році.  Ми підготуємо вас до релізу пристрою і розповімо, яким він в підсумку буде. 

    HomePod буде виглядати стильно. HomePod - перша музична колонка Apple з часів iPod Hi-Fi, який продавався близько десяти років тому.  Це розумний пристрій, який стане відповіддю улюбленої компанії на Google Home і Amazon Echo.  Останні вже завоювали західний ринок, але його структура з виходом HomePod може відчутно змінитися.  Розумна колонка забезпечить доступ до музичного сервісу Apple Music, відкриє нові можливості Siri, а також допоможе керувати HomeKit.  HomePod буде доступна в двох кольорах: практичному білому і чорному, який буде маскуватися під «сірий космос».  Зовні цей бочонок буде одягнений в синтетичну тканину.  А на верхній межі колонки виявиться вбудований дисплей, за допомогою якого вона покаже гучність, активність голосового асистента і так далі.

    Габарити пристрою: висота 172 міліметри, ширина 142 міліметра.  Його вага складе 2,5 кілограма.  Колонка виявиться ну дуже розумною Сервіс Apple Music.  Звичайно, колонка відриє вам доступ до фірмового музичного сервісу виробника.  У його арсеналі вже більше 40 мільйонів музичних композицій в самих різних жанрах.  І це число постійно збільшується.  Розширюється і кількість задоволених користувачів сервісу, тому цю особливість колонки в даному випадку можна вважати мало не найголовнішою.  А ось як вона буде переключатися між користувачами з різними акаунтами Apple Music - ось це дуже гарне питання, відповіді на яке у нас поки немає. 

    Асистент Siri.  Звичайно, колонка безумовно буде працювати з розумним помічником Apple.  За допомогою нього ви зможете не просто дізнатися якісь дані з інтернету, але і управляти відтворенням за допомогою HomePod. 

    Контролер HomeKit.  HomePod виявиться ще одним пультом управління для розумного будинку, що працює на базі системи Apple.  Сьогодні для цього можна використовувати iPhone, iPad і навіть Apple TV.  Але новий гаджет з голосовим контролем безумовно не виявиться зайвим.  Будемо сподіватися, що колонка стане ще одним поштовхом, який змусить виробників розумної побутової техніки підтягнутися.  Підкасти та будильники.  Поки ми точно не знаємо, яким набором додатків, які будуть управлятися тільки голосом, буде комплектуватися HomePod.  Проте, за допомогою розумної колонки Apple точно можна буде встановити музичний будильник або отримати доступ до своїх улюблених підкастів. 

    Об'єднання HomePod.  Звичайно, однією колонкою не можна наповнити звуком квартиру цілком, а тільки лише одну кімнату в ній - хай навіть більшу.  А щоб весь ваш будинок став максимально музичним і розумним, Apple запропонує вам об'єднати декілька HomePod в один музичний ланцюг, який буде працювати на базі технології AirPlay 2. Вам залишиться тільки придбати кілька колонок для кожної з кімнат, а в деякі приміщення навіть по парі HomePod  для більшого ефекту.  А все інше розумні системи колонки зроблять автоматично.  Вони проаналізують приміщення і доб'ються максимально якісного звучання музики. 

    Управління додатками.  У мережі вже сьогодні є чутки, що HomePod отримає доступ до деяких додатків на вашому iPhone.  Швидше за все, в даному випадку колонка буде використовувати можливості асистента Siri, який вміє працювати зі сторонніми додатками.  Наприклад, за допомогою колонки точно можна буде викликати таксі або дізнатися погоду в регіоні. 

    Інші можливості.  Ці та інші можливості HomePod працюватимуть завдяки процесору A8, який встановлювався ще в iPhone 6 і Apple TV 4-го покоління.  Він же буде відповідати за системи просторової поінформованості, які будуть збирати дані про оточення і налаштовувати звук таким чином, щоб він був максимально потужним і якісним.  Для цього ж в колонку помістять сім універсальних динаміків і один високочастотний.  А щоб HomePod почула вас з будь-якої кімнати, в ній буде цілих шість чутливих мікрофонів. 

    Коли вийде HomePod. Так, HomePod буде саме тим наступним гаджетом Apple, який всі ми захочемо придбати собі додому.  Залишається лише сподіватися, що виробник не зробить з нього лише невелике хобі, як це сталося з Apple TV.  Під час анонсу HomePod на WWDC 2017 Apple оголосила про початок продажів колонки вже в грудні минулого року.  Але її вихід в підсумку відклали до першої половини 2018 Спочатку колонка буде продаватися тільки в США, Великобританії та Австралії, а вже потім і в інших куточках усього світу.  Заявлена ​​американська вартість HomePod без урахування податків - $ 350.