0
Ремонт техніки Apple

Автопілот Apple зробить розумніше всіх учасників дорожнього руху

23 грудня 2017
новини
166

Apple подала патентну заявку на систему автопілота, працюючу за допомогою штучного інтелекту. Про це повідомляє видання Cult of Mac.
 
У документі описується автономна навігаційна система, здатна навчатися на прикладі дій водія.  Замість того, щоб використати алгоритми і датчики для створення маршруту, система Apple аналізуватиме роботу людини. Поки водій управляє автомобілем, автопілот збирає дані про маршрут. Коли їх буде накопичено досить, контроль над транспортним засобом можна передати штучному інтелекту.
 
Кожен автопілот передає характеристики поїздки на загальний для усіх систем Apple хмарний сервер для обміну даними. Це допомагає автомобілям краще орієнтуватися на місцевості і позбавляє від необхідності по кілька разів проїздити по усіх вулицях світу самостійно.
 
Навчання штучного інтелекту за допомогою людей - не нова ідея. Більшість систем так чи інакше створюють основні алгоритми на основі інформації про дії людини.
 
Apple тестує автопілот з жовтня 2017 року і працює над поліпшенням розпізнавання об'єктів. Патентна заявка свідчить про те, що корпорація застосовує комплексний підхід до створення безпілотної системи управління автомобілем.