0
Ремонт техніки Apple

6 найдивніших аксесуарів в історії Apple

20 грудня 2017
корисне
162

6 самих дивних аксесуарів в історії Apple

Зараз Apple продає безліч різних аксесуарів. Але, озирнувшись в минуле, можна згадати незвичайні гаджети Apple які не дуже вдалися. Про них піде мова в цій статті.

iPad Keyboard Dock

Apple зробила великий крок в області продуктивності, представивши iPad з офісним пакетом додатків iWork в 2010 році.

Бажаючи полегшити роботу з документами на iPad, компанія випустила власну алюмінієву док-станцію з клавіатурою. Планшет міг заряджатися і передавати аудіо через 30-піновий коннектор.

Користуватися iPad Keyboard Dock було украй незручно. Вона могла використовуватися з планшетом тільки в портретній орієнтації, а сам девайс намагався раз у раз зісковзнути з підставки. Після презентації аксесуара Apple більше ніколи не згадувала про нього, тихо прибравши док з продажу після появи iPad з роз'ємом Lightning.

Bluetooth- гарнітура для iPhone

Разом із запуском найпершого iPhone компанія випустила безпровідну гарнітуру для тих, що бажають користуватися смартфоном без рук. Аксесуар не користувався популярністю через низьку якість звуку і погану ергономіку.

Насправді, Apple досі продає кабель для зарядки Bluetooth- гарнітури, але вам безперечно не пощастило, якщо знадобиться зарядка для цього продукту.

Шкарпетки для iPod

Є багато дивних і порою дорогих чохлів і ремінців для iPod. Але один з них завжди викликає посмішку. В 2004 році надійшли в продаж чохли у вигляді шкарпеток, котрі досі улюблені багатьма власниками iPod.

Шкарпетки продавалися до 2012 року і були доступні в шести яскравих кольорах. Набір продавався за ціною в 30 доларів.

Веб-камера VideoPhone Kit

За роки до появи камери iSight і відеозв'язки FaceTime компанія продавала пристрій для Mac, що дозволяє організувати відеоконференцію. Для цього вам знадобилася OS 7.5.5, а також модем зі швидкістю не нижче 28 000 біт/сек, підключення ISDN або Ethernet.

Shrine Of Apple : Apple VideoPhone Kit(M5673LL/A)

Аксесуар працював на платформі для аудіоконференцій CoolTalk від Netscape. Якщо в 1997 році комусь на Macintosh був потрібний відеозв'язок, то Apple VideoPhone Kit вирішував цю проблему.

CD- програвач Apple PowerCD

Випущений в 1993 році у рамках кампанії "Mac - like Thing" CD- програвач був єдиним автономним продуктом, який не вимагав комп'ютера для роботи.

Створений на основі плеєра Phillips девайс можна було придбати разом з колонками AppleDesign Powered Speakers. Спочатку, такі динаміки не гармоніювали з плеєром темно-сірого кольору, тому в 1994 році компанія випустила Powered Speakers II. Вертикальний оптичний привід плеєра міг використовуватися як додатковий дисковод для комп'ютера.

499-доларовий гаджет зник з лінійки продуктів Apple через два роки після початку продажів. Сьогодні компанія з успіхом реалізує музичний контент в цифровому виді. Стрімінг через Apple Music не йде ні в яке порівняння з купівлею CD-дисків в кіоску, правда?

Duo Dock

Лінійка компактних ноутбуків PowerBook Duo випускалася Apple з 1992 по 1997 роки. Також, як і в першому MacBook Air або MacBook з дисплеєм Retina, в PowerBook Duo бракувало найпоширеніших портів. Але Apple додала 156-піновий Processor Direct Slot для доступу до процесора і шин даних комп'ютера.

Використовуючи можливості цього порту, Apple пропонувала численні док-станції, самою, що запам'ятовується з яких стала Duo Dock. Вона включала дисплей, флоппі-дисковод, другий жорсткий диск, додаткову динамічну оперативну пам'ять і багато що інше.