0
Ремонт техніки Apple

iPad навчив дітей-аутистів співати і грати на музичних інструментах

19 грудня 2017
новини
247

iPad навчив дітей-аутистів співати і грати на музичних інструментах

Apple постійно робить наголос на можливості своєї продукції, що дозволяє людям робити щось більше.

Тім Кук у черговий раз підтвердив це, розмістивши твіт з посиланням на статтю CBS.

У ній розповідається, як iPad допоміг дітям з порушеннями мови і слуху бути нормальними. Піаніст з Квінса, Нью-Йорк, описав свій досвід навчання таких дітей в школі.

Адам Голдберг уточнив, що діти не могли грати на звичайних інструментах. У багатьох навіть була порушена моторика, вони не могли нормально тримати інструменти в руках.

Учитель подав заявку на отримання гранту на купівлю восьми iPad. Як виявилося, це принесло свої плоди, так з'явилася група P177Q iPad Band.

"Тоді я сподівався на хоч якісь перші плоди, навіть якщо б вони не зовсім виправдали мої очікування. Мої учні перевершили будь-які очікування".

Директор школи Кеті Пост сказала, що вона була уражена побаченим.

"Коли я побачила, як вони взаємодіяли один з одним, я просто сказала: "нічого собі, це більше, ніж просто музика". Соціальні навички, які вони отримали, неймовірні, почуття власної гідності піднялося на новий рівень".

Батьки одного з учнів навіть були настільки зворушені успіхами дитини, що розплакалися на місці.

Сам же Кук відмітив у своїй публікації, що такі новини "примушують наші серця співати". І це дійсно круто, коли людина може вчинити щось більше за допомогою техніки, не лише від Apple.