0
Ремонт техніки Apple

Перші враження від iPhone X

31 жовтня 2017
новини
426

Cтівен Леві отримав iPhone X 24 жовтня і поділився першими враженнями від «смартфона майбутнього», на думку Тіма Кука.

Леві був одним з чотирьох журналістів, яким за тиждень до старту продажів надали на огляд перший iPhone в 2007 році. На думку журналіста, почасти через це факту, Apple дала йому iPhone X.
 
В першу чергу Леві вразив екран iPhone X. Його здивувало, що в смартфон, який трохи більше, ніж iPhone 8, змогли встановити 5,8-дюймовий дисплей. Стівен швидко адаптувався до нових жестам для повернення на головний екран і перемикання між запущеними додатками.
 
 
Леві залишився задоволений роботою нового сканера Face ID. Він не розблокував смартфон, коли на нього дивилися інші люди. Журналіст також зазначив, що розблокування за допомогою фотографії не працює. Звикання до Face ID зайняло якийсь час.
 
 
Окремо Стівен зазначив зв'язку Face ID, кнопки блокування і Apple Pay.
 
Мені дуже сподобалося використовувати Apple Pay на iPhone X. Досить двічі клацнути по бічній кнопці і подивитися на телефон, щоб зробити транзакцію.
 
На думку журналіста, камера стала краще фотографувати, в порівнянні з iPhone 7. Але Леві невеликий любитель фотографії, тому не став приділяти багато уваги камері iPhone X.
 
На презентації iPhone X було сказано, що новинка працює на дві години довше, ніж iPhone 7. Леві підтвердив ці слова, повідомивши, що акумулятора iPhone X вистачало йому на весь день, при цьому залишався невеликий запас перед зарядкою.
 
З 27 жовтня iPhone X доступний для замовлення, а в продаж смартфон надійде третього листопада. Ціни починаються від 79 990 руб. за версію на 64 ГБ.