0
Ремонт техніки Apple

Apple продемонструвала аксесуари для iMac Pro в кольорі Space Grey

31 жовтня 2017
новини
143

На конференції Final Cut Pro X Creative Summit Apple вдруге показала iMac Pro і аксесуари для нього.

На прикладі професійного редактора Final Cut Pro X Apple продемонструвала потужність нових iMac Pro. Це сталося в штаб-квартирі компанії на конференції Final Cut Pro X Creative Summit. На цьому заході користувачі обмінюються досвідом використання відеоредакторів Apple і слухають доповіді від відомих представників галузі. На конференції присутні розробники Final Cut Pro X, з якими можна поспілкуватися і висловити свої побажання щодо змін програми.

 

 

Учасникам конференції дозволили фотографувати пристрою. Представники Apple повідомили що клавіатура Magic Keyboard, мишка Magic Mouse і трекпад Magic Trackpad будуть доступні в кольорі Space Gray тільки разом з iMac Pro. Новий колір також став ексклюзивним для професійного моноблока Apple.

 

 

Деякі користувачі вважають, що iMac Pro є заміною для Mac Pro, але в Apple не коментували цю думку. Моноблок стане найпотужнішим комп'ютером Apple. Він повинен надійти в продаж у грудні 2017 року, але точна дата невідома. В Apple підтвердили, що в 2017 році більше не буде презентації, а значить залишається чекати прес-релізу з конфігураціями і цінами.