0
Ремонт техніки Apple

На аукціон виставлять BMW Z8, що належала Стіву Джобсу

31 жовтня 2017
новини
469

На аукціоні Sotheby's в Нью-Йорку буде виставлена BMW Z8, що належала главі Apple. Передбачається, що стартова ціна автомобіля складе 400 000 доларів.

Джобса привертав дизайн німецьких автомобілів. У нього також було кілька мотоциклів BMW і Mercedes-Benz SLs. Ходять чутки, що на покупку BMW Z8 в 2010 році Стіва підштовхнув тодішній глава Oracle Ларрі Еллісон. Він зазначав, що це не просто якісний спортивний автомобіль, але і те, що відповідає ідеалам Apple і менталітету самого Джобса.
 
Стів володів машиною протягом трьох років, потім він її продав покупцеві з Лос-Анджелеса. Всього машина була у використанні 11 років. Вона має немислимо малий пробіг всього в 24 кілометри. Автомобіль регулярно проходив технічне обслуговування.
 
Цікавим аксесуаром Z8 є брендований BMW стільниковий телефон Motorola, який Стів Джобс ненавидів. Однак незабаром Apple і Motorala стали партнерами, і разом почали випускати телефони з підтримкою iTunes.
 
У червні 2004 року Apple у співпраці з BMW представила перший інтегроване рішення з програвача iPod і автомобільної аудіосистеми - BMW iPod Adapter.