0
Ремонт техніки Apple

11 причин купити iPhone 6S замість iPhone 8 або iPhone X

30 жовтня 2017
новини
399

Модель iPhone 6S виявилася дійсно вдалою. Цей смартфон вийшов більше двох років тому, проте Apple до цих пір продає його. І на це є ряд причин.

iPhone 6S порівнювали з iPhone SE і iPhone 7. Настав час порівняти його і з моделями iPhone, представленими в 2017 році - iPhone 8 і iPhone X.
 
Зовні iPhone 6S майже не відрізняється від iPhone 8, особливо, якщо дивитися на передню панель.
 
Існує, принаймні 11 причин, вибрати iPhone 6S замість нових флагманів:
 
iPhone 6S доступніший
 
Якщо порівнювати ціни, то iPhone 6S коштує від 35 990 рублів до 51 990 в залежності від моделі та розміру зустрінутого сховища.
 
І це вартість нових смартфонів, які продаються в Apple Store або у офіційних ритейлерів. Купити старий iPhone 6S можна ще дешевше.
 
Для порівняння моделі 2017 року стоять від 56 900 до 91 990 рублів так само в залежності від моделі та обсягу вбудованої пам'яті.
 
Крім того, що ціновий розрив варіюється від 21 000 до 40 000 рублів, iPhone 6S не потрібно чекати майже місяць. Смартфон вільно продається і на сайті Apple і в офлайні.
 
У iPhone 6S більший вибір кольорів
 
iPhone 6S пропонує на вибір 4 кольори: сірий «Сірий космос», сріблястий, золотий і рожеве золото.
 
iPhone 8 доступний в сріблястому і золотом кольорах, і також у відтінку «Сірий космос». Правда, «Сірий космос» в живу схожий на «Чорний онікс» iPhone 7. А золотий колір корпусу iPhone 8 може здатися ніжно-рожевим.
 
 
 
iPhone X обмежився лише двома кольорами корпусу: сріблястий і «Сірий космос».
 
iPhone 6S дуже схожий на iPhone 8
 
І навіть має схожі характеристики.
 
 
 
Металевий корпус не так легко пошкодити, як скляний
 
Міцне скло iPhone 8 тріскається через падіння і ударів. Оскільки задня панель iPhone X не володіє додатковою міцністю, то користувачеві не вдасться обійтися без надійного чохла.
 
iPhone 6S можна носити як є, пошкодити метал набагато складніше.
 
 
 
 
Схожі швидкість зарядки і час роботи
 
У режимі звичайної зарядки все смартфони заряджаються однаково довго, а за деякими параметрами iPhone 6S навіть перевершує iPhone 8.
 
 
 
iPhone 6S все ще спритно працює
 
IPhone не вповільнюється з виходом нових версій iOS. А процесор A9 не втратила в продуктивності і все ще підтримує швидку роботу смартфона.
 
Основна камера все так само хороша
 
За допомогою iPhone 6S можна зробити відмінні фотографії. Істотна різниця між знімками різних iPhone не сильно впадає в очі.
 
 
 
 
В iPhone 6S є роз'єм під навушники
 
Тому можна одночасно заряджати телефон і слухати музику в навушниках або дивитися відео. Корпуси iPhone 8 і iPhone X захищені від попадання вологи і пилу. Але для користувачів, які не звикли брати iPhone в ванну, відсутність стандартизації IP67 не є серйозним обмеженням.
 
Для тих же, хто придбав дорогі провідні навушники, відсутність 3,5-міліметрового роз'єму може виявитися досить дратівливим фактором.
 
 
 
 
відмінний екран
 
Дисплей iPhone 6S може зрівнятися з iPhone 8. Він все так же точно передає кольори і підтримує режим TrueTone. Можливо, OLED-екран iPhone X виявиться краще, але про це поки рано судити.
 
 
 
 
Програмне забезпечення є для всіх iPhone
 
Apple підтримує iPhone 6S, тому всі версії iOS 11 будуть працювати і на ньому.
 
Доповнена реальність?
 
Незважаючи на зусилля розробників і самої Apple, можливості доповненої реальності, які підтримують iPhone 8 і iPhone X поки не такі великі.
 
 
 
 
Для тих користувачів, у кого смартфон є робочим інструментом, економія від 20 000 до 30 000 грн буде непоганим аргументом на користь iPhone 6S.