0
Ремонт техніки Apple

Звільнено інженера Apple, чия донька показала iPhone X на відео

30 жовтня 2017
новини
448

Не так давно в мережі з'явився ролик, на якому засвітився iPhone X. Його оперативно видалили, а батька юного блогера, який опублікував відео, звільнили з Apple.

Брук Пітерсон поділилася на своїй сторінці в YouTube коротким роликом, в якому відображений її візит в Apple Campus. Там працює батько Брук, один з інженерів Apple. Він же продемонстрував перед камерою роботу iPhone X.
 
Пізніше молодша Пітерсон додала на свій канал нове відео. У ньому вона розповіла про те, що трапилося за останні кілька днів, поділилася подробицями з життя, а також повідомила про звільнення батька. Причиною послужив інцидент з iPhone X.
 
Батько Брук порушив ряд правил, виставлених компанією Apple. По-перше, в Apple Campus заборонена відеозйомка. По-друге, на ролику можна побачити смартфон зі спеціальним QR-кодом, призначеним тільки для працівників корпорації. До того ж на iPhone X було запущено додаток «Нотатки» зі списком кодових імен для невипущених продуктів.
 
Подібне траплялося і раніше, але в інших компаніях. Наприклад, в 2005 році один із співробітників Microsoft був звільнений з-за того, що його син опублікував в мережі фото Xbox 360 до анонса приставки.