0
Ремонт техніки Apple

Як простежити за відправкою попередньо замовити iPhone X

30 жовтня 2017
новини
325

Первісна партія замовлень iPhone X вже відправлена з Китаю. Для їх транспортування Apple вибрала кур'єрську компанію UPS.

 

 

Більшість покупців отримали від Apple листи зі статусом «товар відвантажено», однак можна спробувати знайти номер для відстеження і отримати більше інформації про місцезнаходження замовлення. Даний спосіб працює тільки із замовленнями, зробленими з офіційного сайту Apple - www.apple.com
 
Необхідно перейти на сторінку відстеження товарів на сайті UPS. Далі вибрати підрозділ «Відстеження за довідковим номером». В поле «Номер посилання відправлення» ввести номер мобільного телефону без пробілів, дефісів і дужок. Якщо не вийде, то можна також спробувати ввести номер телефону, який прив'язаний до вашого облікового запису в Apple ID або ж номер, який ви вказали в платіжної інформації.
 
Якщо і це не спрацює, то можна скористатися номером вашого замовлення, який вам було присвоєно на сайті Apple.
 
Як зазначає Павло Городницький, головний редактор порталу «Кат | Кликни або помри », на сьогоднішній день ситуація з поставками iPhone X в Росію така: до 10 листопада в країну завезуть 15 тисяч iPhone X, а за листопад обсяг офіційних поставок складе не менше 40 тисяч смартфонів.