0
Ремонт техніки Apple

iPhone X чекають відправки

30 жовтня 2017
новини
271

У мережі з'явилися фото коробок iPhone X, які мають бути надіслані, а також коротке відео розпакування нового флагмана.

Передзамовлення iPhone X розпочався 27 жовтня 2017 року. Перша партія смартфонів була розпродана менше, ніж за 30 хвилин, і вже чекає відправки до майбутнім власникам.

 

 

Блогер Бенжамін Гескін виклав в твіттері фото коробок готових до відправки iPhone X. На щастя, ніхто з сім'ї блогера не працює в Apple і не буде звільнений з-за подібної витівки.

Крім коробок на фото можна помітити задню панель сріблястого iPhone X і оцінити блиск скла і вертикальне розташування системи камер.

 

 

Щоб дістати сріблястий iPhone X, хтось розкрив одну з коробок. Процес відкриття відображений на короткому восьмісекундном відео. За цей час можна встигнути розглянути, що знаходиться в коробці з iPhone X.

Користувачі, які встигли зробити попереднє замовлення одними з перших, отримають новенькі iPhone X вже на наступному тижні.
 
Тим, хто не зміг опинитися в першій хвилі, доведеться провести 5-6 тижнів в очікуванні доставки. Або потерпіти до початку продажів iPhone X - 3 листопада в Apple Store і магазини ритейлерів надійде обмежена партія нових флагманів Apple.
 
За повідомленням аналітиків, на початку листопада в продаж надійде всього 2 чи 3 мільйони iPhone X.