0
Ремонт техніки Apple

Apple заявляє про неймовірні продажах iPhone X

30 жовтня 2017
новини
262

27 жовтня 2017 почався передзамовлення iPhone X. Перша партія смартфонів була розпродана менше, ніж за 30 хвилин. І інтерес до гаджету не згасає

Представники Apple повідомляють про високий попит на iPhone X. Незважаючи на ціну, що перевищує 70 000 рулів, користувачі вже залишили безліч заявок на гаджет. Щоб доставити всі замовлення, отримані 27 жовтня, може знадобитися 5 або 6 тижнів. І кількість попередніх замовлень тільки зростає.
 
Новини про стрімких продажах першої партії iPhone X надихнули інвесторів. Акції Apple підросли на 3,58% і на момент закриття торгів 27 жовтня 2017 року коштували 163,05 долара за штуку.
 
 
 
Початок осені стало непростим часом для компанії - Apple довелося шукати шляхи вирішення проблем з поставками комплектуючих і спростовувати повідомлення про зниження вимог до якості компонентів iPhone X.
 
У жовтні 2017 року деякі скептично налаштовані аналітики і представники конкуруючих компаній заявляли, що продажі нової моделі смартфона Apple будуть досить низькими.
 
У той же час експерти компанії Морган Стенлі стверджували, що вихід iPhone X стане запорукою неймовірно високих продажів Apple в 2018 році. Результати попереднього замовлення і незгасний інтерес до нового смартфону дозволяють переконатися в правдивості таких прогнозів.