0
Ремонт техніки Apple

Apple збільшить магазин в Лос-Анджелесі до початку продажів iPhone X

28 жовтня 2017
новини
209

3 листопада 2017 року Apple відкриє оновлений магазин Century City в центрі Лос-Анджелеса, щоб прийняти більше клієнтів, які бажають купити iPhone X в перший день продажів.

Для зручності покупців в день відкриття магазин буде працювати з 8 ранку до 9 вечора.
 
На реконструкцію Apple Century City було витрачено близько 1 мільярда доларів. Представники компанії Apple сподіваються, що оновлений магазин відкриє великі можливості для розвитку і зростання, стане центром спілкування клієнтів.
 
Магазин Apple Century City знаходиться в одному з приміщень торгового центру, побудованого в 2005 році. До реконструкції його площа була істотно менше, ніж у багатьох більш сучасних Apple Store.
 
У зміненому просторі повинно знайтися місце для елементів нової дизайн-концепції Apple. Магазин повинен бути прикрашений деревами, великогабаритними відеоекранами і дерев'яними стелажами.
 
24 жовтня 2017 року представники Apple заявили, що 3 листопада в продаж надійде обмежена кількість iPhone X. Тому тим, хто хоче придбати гаджет в числі перших, варто прийти в магазин заздалегідь.
 
Партія iPhone X, підготовлена ​​для замовлення 27 жовтня, була розпродана менше, ніж за 30 хвилин. Термін очікування доставки смартфонів складе близько 5-6 тижнів.