0
Ремонт техніки Apple

Apple випустила шкіряний чохол за 149 доларів для 12-дюймового MacBook

28 жовтня 2017
новини
482

27 жовтня 2017 року є примітною не тільки початком попереднього замовлення iPhone X, який був розпроданий за 30 хвилин. Але і виходом преміального шкіряного чохла від Apple для 12-дюймових MacBook.

Початок продажів чохла обійшлося без зайвого шуму. Новинка скромно з'явилася в розділі аксесуарів «Зроблено Apple».
 
Новий чохол коштує 149 доларів або 3738 грн. Користувачі можуть вибрати для свого 12-дюймового MacBook обкладинку темно-синього або золотисто-коричневого кольору.
 
 
 
Apple пише, що чохол був створений з високоякісної шкіри європейського виробництва. Внутрішня підкладка виконана з м'якої мікрофібри. Завдяки продуманому дизайну, MacBook можна не виймати з чохла під час зарядки. У кейсі передбачені отвори для USB-C. А значить ноутбук буде надійно захищений в будь-якій ситуації.
 
 
 
Очікування доставки складе 2-3 тижні. Найімовірніше, новинка з'явиться в наявності в Apple Store на початку листопада 2017 року.
 
Шкіряний чохол для MacBook не перший випущений Apple преміальний аксесуар. Влітку 2017 року продажі з'явилися шкіряні футляри для iPad Pro за аналогічною ціною. За 11 490 рублів власники iPad Pro можуть захистити планшет високоякісним шкіряним чохлом золотисто-коричневого, темно-синього або чорного кольору.