0
Ремонт техніки Apple

Apple будує магазин нового покоління в Сіетлі

28 жовтня 2017
новини
264

Apple нарощує темпи будівництва в центрі Сіетла, щоб відповісти Microsoft. Магазини компаній будуть розташовані по сусідству

В мережу потрапили фотографії з місця будівництва. Зведення будівлі для майбутнього магазину майже завершено. Скоро робочі зможуть перейти до внутрішнього оздоблення.
 
Новий магазин буде витриманий в стилістиці Apple Store, представленого в Стенфорді в 2013 році. Плоский дах з бетону і металу буде накривати скляні стіни, щоб відвідувачі могли бачити те, що відбувається на вулиці, а перехожі - розгледіти продукти всередині приміщення.
 
Інтер'єру буде приділено особливу увагу. Як і в інших Apple Store, біля магазину в Сіетлі повинна бути відкрите планування поверхів, виділені області для вітрин з продуктами, Genius Grove, центр для семінарів Today, Apple-форум і можливість розмістити всередині живі дерева.
 
Проект отримав назву «Village Green». Його площа буде майже в два рази менше нового Apple Store в Чикаго і складе близько 1100 квадратних метрів, включаючи підвал. Під торгову зону буде виділено майже 600 квадратних метрів.
 
 
 
Інформація про новий Apple Store в Сіетлі поки не з'явилася на сайті компанії.