0
Ремонт техніки Apple

У деяких покупців зменшився термін доставки iPhone X

28 жовтня 2017
новини
110

Вчора, 27 жовтня, відкрився передзамовлення на iPhone X, і, як і очікувалося, час доставки почало швидко збільшуватися: з 1-2 тижнів до 5-6 тижнів. Але Apple хоче скоротити терміни для тих, хто замовив смартфон на самому початку.

Це відзначили деякі користувачі Reddit. Раніше у них було написано, що iPhone X прийде з 10 по 17 листопада, але передбачувана дата змінилася на 3 листопада. Поки не ясно, з яких причин і кому саме Apple змінює час доставки, але найчастіше ці зміни бачать клієнти T-Mobile і ті, хто був готовий замовити смартфон на самому початку, але не зміг через помилки сайту.
 
Судячи з усього, у компанії з'явилася можливість збільшити виробництво нового iPhone і, ймовірно, дата доставки зменшиться і у тих, хто очікує смартфон через 2-3 тижні. Це досить незвично для Apple, вона рідко що-небудь змінює.
 
Тим, хто хотів купити iPhone X одним з перших, але не встиг замовити його на сайті - не варто впадати у відчай. Apple заявила, що в п'ятницю, 3 листопада, у всіх Apple Store новий гаджет буде доступний.
 
iPhone X - смартфон корпорації Apple, поданий 12 вересня 2017 року разом з iPhone 8 і iPhone 8 Plus в «Театрі Стіва Джобса». Після відкриття презаказов, телефон був розпроданий менш, ніж за 30 хвилин.