0
Ремонт техніки Apple

Apple відключила доступ до Apple Store перед запуском замовлення на iPhone X

27 жовтня 2017
новини
325

За традицією перед запуском продажів нового продукту Apple відключила доступ до інтернет-магазину. Через кілька годин стартує передзамовлення на iPhone X, і корпорація готує Apple Store до настільки очікуваного події.

Ювілейний iPhone X був представлений 12 вересня разом з iPhone 8 і iPhone 8 Plus. Гаджет зібрав в собі кілька інноваційних функцій і став першим смартфоном Apple з безрамковий OLED-дисплеєм. Крім 5,8-дюймового екрану iPhone X оснащений принципово новою системою ідентифікації користувача. Замість звичного сканера відбитків пальців Touch ID новинка отримала систему розпізнавання осіб Face ID.

На презентації iPhone X Тім Кук повідомив, що продажі ювілейного смартфона почнуться третього листопада. Передзамовлення буде відкрито сьогодні, 27 жовтня. У продаж смартфон надійде в двох колірних рішеннях - сріблястому і відтінку «Space Gray». Також Apple залишила всього два варіанти комплектації пам'яттю. Смартфон буде доступний з накопичувачем в 64 ГБ і 256 ГБ. Всім бажаючим iPhone X обійдеться за ціною від 999 доларів (35-45 000 грн).
 
Раніше на цьому тижні Apple змінила головну сторінку свого американського сайту, прибравши з неї всі, крім iPhone X. Сьогодні компанія зовсім відключила Apple online Store на кілька годин, готуючись до старту попереднього замовлення на новинку.