0
Ремонт техніки Apple

iPhone X доступний для замовлення

27 жовтня 2017
новини
110

Сьогодні, 27 жовтня, почалось передзамовлення на ювілейний смартфон Apple - iPhone X.

На відміну від попередніх моделей, продажі яких Apple запускала поступово, вважаючи за краще ділити ринки на хвилі, на цей раз новинка доступна всім і відразу.
 
Гаджет з'явиться на полицях магазинів третього листопада, а вже зараз на сайті корпорації можна оформити попереднє замовлення.
 
iPhone X є найбільш очікуваним смартфоном Apple. До 10-річного ювілею компанія створила принципово новий смартфон, оснастивши його безрамковий OLED-дисплеєм, системою розпізнавання осіб Face ID, бездротовою зарядкою і масою інших нових функцій.
 
 
 
 
 
На відміну від попередніх моделей, iPhone X надійде в продаж в двох кольорах корпусу - «Silver» і відтінку «Space Gray». За даними видання Cult of Mac, більшою популярністю серед потенційних покупців користується темна модель. Про намір придбати iPhone X в кольорі «Space Gray» повідомили 41% учасників опитування ресурсу.
 
iPhone X доступний для замовлення в двох комплектаціях - з об'ємом вбудованої пам'яті в 64 ГБ і 256 ГБ. Ціна новинки стартує з позначки в 999 доларів. В Україні за iPhone X доведеться віддати від 40 000 грн