0
Ремонт техніки Apple

iPhone X розпроданий менш, ніж за 30 хвилин

27 жовтня 2017
новини
216

О 10:01 по Києву компанія Apple запустила передзамовлення на iPhone X. Менш, ніж через 30 хвилин термін доставки смартфона склав 4-5 тижнів.

12 вересня Тім Кук представив три нових смартфона, серед яких безрамковий iPhone X c OLED-дисплеєм. Новинка отримала інноваційну систему розпізнавання осіб Face ID і ряд інших функцій. Відразу після презентації аналітики прогнозували великий попит саме на 5,8-дюймовий iPhone, відзначаючи, що продажі iPhone 8 і iPhone 8 Plus виявляться набагато нижче результатів попередників.
 
Крім цього, експерт KGI Мінг-Чі Куо в декількох звітах припустив, що Apple зіткнеться з труднощами на старті продажів iPhone X. За даними з виробничого ланцюга смартфона, постачальники комплектуючих не могли забезпечити достатню кількість якісних і відповідають усім стандартам компонентів.
 
Так, ще до презентації новинки стало відомо, що тільки 40% OLED-панелей, підготовлених для iPhone X, відповідають вимогам Apple. Пізніше компанія з Купертіно зіткнулася з проблемами при створенні TrueDept-камери для системи Face ID.
 
На думку Куо, на старті продажів Apple зможе зібрати лише три мільйони iPhone X, а з дефіцитом впорається не раніше лютого-березня 2018 року. Припущення експерта збулися вже через пів години після старту попереднього замовлення. У лічені хвилини термін доставки смартфонів переступив за 4-5 тижнів.