0
Ремонт техніки Apple

Останнє придбання Apple дозволить збільшити виробництво бездротових зарядок

26 жовтня 2017
новини
115

Apple придбала новозеландську компанію PowerbyBox. Це дозволить корпорації просунутися в застосуванні технологій бездротової зарядки.

Вартість угоди не розголошується, але, за деякими оцінками, Apple могла заплатити власникам PowerbyBox близько 100 мільйонів доларів.
 
Компанія PowerbyBox була створена в 2007 році на базі Університету Окленда, спеціалізується на розвитку технологій бездротової передачі електроенергії і отримала майже 300 патентів в цій області. Серед бездротових продуктів PowerbyBox представлені системи контролю доступу, сенсори і роботизовані механізми. І, звичайно ж, технології зарядки акумуляторів, які так цікаві Apple.
 
 
Діяльність PowerbyBox є вузько. Зазвичай Apple цікавиться компаніями з менш чіткою специфікацією. Наприклад, в кінці вересня 2017 року корпорація з Купертіно придбала французька стартап Regaind, що займається технологіями розвитку комп'ютерного зору.
 

 

Перша бездротова зарядка Apple - AirPower - була анонсована 12 вересня 2017 року і повинна надійти в продаж в 2018 році. Можливість бездротової зарядки вже підтримують iPhone 8, iPhone 8 Plus, Apple Watch series 3, навушники AirPods і iPhone X, продажі якого почнуться 3 листопада. Швидше за все, в майбутньому число гаджетів Apple, котрі мають потреби в приєднанні до електричної мережі, збільшиться.