0
Ремонт техніки Apple

iPhone X кольору «Сірий космос» набагато популярніше сріблястого

26 жовтня 2017
новини
226

Співробітники видання Cult of Mac запитали передплатників, який iPhone X вони хотіли б купити. Моделі кольору «Сірий космос» перемогли в опитуванні зі значним відривом.

Вже 27 жовтня розпочнеться попереднє замовлення iPhone X. А 3 листопада 2017 року новинка надійде в продаж.
 
У Cult of Mac вирішили дізнатися настрої користувачів. Як відомо, в магазинах з'явиться всього 4 версії iPhone X:
 
 
Різноманітність комплектацій не настільки велика, як у попередніх поколінь iPhone.
 
І якщо раніше більшість користувачів вважали за краще смартфони Apple світлих відтінків - наприклад, в Росії білі iPhone 3G і iPhone 3GS були набагато популярніше чорних і навіть коштували дорожче - то в 2017 році все змінилося.
 
Сучасні користувачі віддають перевагу темним кольорам. 41% людей, які взяли участь в опитуванні, збирається купити iPhone X на 256 ГБ в кольорі «Сірий космос».
 
 
 
Друге місце дісталося iPhone X на 64 ГБ також у відтінку «Сірий космос» - його хочуть купити 28% респондентів.
 
Опитування показало, що сріблястий iPhone X планує купити менше третини передплатників: 13% готові віддати гроші за сріблястий iPhone X на 64 ГБ, і 18% віддадуть перевагу сріблястий iPhone X на 256 ГБ.
 
За результатами опитування можна зробити один цікавий висновок. На момент початку продажів кількість вироблених iPhone X не перевищуватиме 3 мільйони. Але, незважаючи на деякий дефіцит смартфонів, сріблястих iPhone X, швидше за все, буде досить.
 
Тому ті, кому не важливий колір смартфона, а також любителі світлих відтінків, зможуть з легкістю придбати сріблястий iPhone X вже в перший день продажів.