0
Ремонт техніки Apple

Apple помістила iPhone X на головну сторінку сайту

25 жовтня 2017
новини
256

У вівторок Apple оновила головну сторінку свого американського сайту і залишила на ній тільки інформацію про iPhone X. Компанія почала активно рекламувати новий смартфон перед відкриттям замовлень на нього.

Якщо раніше на головній сторінці сайту iPhone X рекламувався нарівні з Apple Watch Series 3, iPhone 8 і Apple TV 4K, то тепер на ній про ці продукти ні слова.
 
Під зображенням нового iPhone є шість великих блоків, які містять анімовані зображення, що демонструють ключові функції iPhone X. В них входять: «свіжий» дизайн і безрамковий дисплей, Face ID, камера TrueDepth, «радикально нові» задні камери, A11 Bionic SoC і бездротова зарядка.
 
Навівши курсор на будь-який блок, з'являється назва функції та її короткий опис. Наприклад, секція з Face ID говорить: «Особа - це пароль. З'явився новий безпечний спосіб розблокувати смартфон і оплачувати покупки ».
 
iPhone X - смартфон корпорації Apple, поданий 12 вересня 2017 року разом з iPhone 8 і iPhone 8 Plus в Театрі Стіва Джобса. особливості:
 
 
Попередні замовлення iPhone X починаються в цю п'ятницю о 12:01 ранку за тихоокеанським часом, а перші поставки заплановані на 3 листопада.