0
Ремонт техніки Apple

У листопаді на iOS з'явиться нова гра від Nintendo

25 жовтня 2017
новини
211

Nintendo у вівторок, 24 жовтня, оголосила про нову гру під назвою Animal Crossing: Pocket Camp. Вона буде випущена на iOS і Android в кінці листопада.

У ній гравці зможуть управляти табором, обставляти його меблями і розширювати за допомогою різних предметів. Також в нього можна залучати нових тварин, які переміщуються по віртуальному світу.
 
Також їм доведеться збирати різні матеріали або отримувати їх за виконання завдань. Вони потрібні для створення диванів, столів і інших аксесуарів. Потім готові вироби використовуються для прикраси табору.
 
Спілкування і створення предметів - основа Animal Crossing: Pocket Camp. Меблі і взаємини, які є у гравця, впливають на те, які тварини прийдуть в гості. З ними доведеться спілкуватися і збирати для них речі.
 
Ця гра є безкоштовною, але має внутрішньоігрову валюту - квитки-листя - за допомогою якої можна прискорити час збирання предметів. Її можна отримати виконуючи завдання або купуючи за гроші.
 
Nintendo не вказала дату релізу Animal Crossing: Pocket Camp, але зацікавлені користувачі з обліковим записом Nintendo можуть зареєструватися на офіційному сайті гри, щоб отримати повідомлення про запуск.
 
Nintendo - японська компанія, що спеціалізується на створенні відеоігор та ігрових консолей.