0
Ремонт техніки Apple

Як використовувати «Портретна освітлення» на iPhone 8 Plus

25 жовтня 2017
новини
177

Apple додала на YouTube два відео, які навчають правильному використанню режиму «Портретна освітлення» на iPhone 8 Plus.

Перше відео демонструє настройку режиму освітлення при зйомці оригінальної фотографії, в той час, як на другому показано застосування тих же ефектів до раніше зроблених знімків. Обидві інструкції тривають менше хвилини.
 
«Портретна освітлення» є як на iPhone 8 Plus, так і на iPhone X, обидва пристрої оснащені необхідними подвійними модулями камери для портретної зйомки. Режим «Портретна освітлення» використовує машинне навчання для відділення об'єкту від фону, а потім застосовує один з декількох ефектів: природний, студійний, контурний, або сценічне світло.
 
Функція навряд чи з'явиться на iPhone 7 Plus, незважаючи на те, що смартфон був випущений тільки в минулому році і оснащений двома камерами. Швидше за все, в ході тестування з'ясувалося, що процесор A10 Fusion недостатньо швидкий для роботи з «портретні освітленням».
 
iPhone X надійде в продаж 3 листопада за ціною від 40 000 грн. Передзамовлення на новинку стартує вже в цю п'ятницю, 27 жовтня.