0
Ремонт техніки Apple

iPod виповнилося 16 років

24 жовтня 2017
новини
279

16 років тому, 23 жовтня 2001 року, Стів Джобс показав перший iPod.

 

 

Перший iPod був представлений в залі Apple Town Hall, який знаходиться в старій штаб-квартирі компанії. Apple рекламувала iPod першого покоління за допомогою слогану «1000 пісень в кишені». Крім компактних розмірів, від інших плеєрів iPod відрізнявся способом управління. В Apple придумали Click Wheel - колесо прокрутки, яке дозволяло швидко гортати списки пісень. Пізніше Click Wheel став невід'ємним атрибутом iPod Classic. Перший iPod працював від однієї зарядки 10 годин і коштував 399 доларів.

Коли Стів Джобс представляв перший iPod, він назвав його квантовим стрибком вперед і виділив три головних нововведення: портативність, легендарну простоту використання і синхронізацію з iTunes.
 
 
Стів Джобс про iPod першого покоління
 
Після першого iPod були представлені iPod Photo і iPod mini в 2004 році, крихітні iPod nano і iPod shuffle в 2005 році, а також iPod touch в 2007 році. Сьогодні iPhone став заміною iPod.
 
 
 
Apple перестала продавати iPod nano і shuffle в липні 2017 року. iPod touch - останній плеєр, який випускає Apple. В останній раз він оновлювався в 2015 році і невідомо, чи випустить компанія нову версію.