0
Ремонт техніки Apple

Штучний інтелект - наріжний камінь в списку можливостей майбутніх iPhone і Apple Watch

24 жовтня 2017
новини
311

За заявами представників компанії Apple, застосування технологій штучного інтелекту визначить вектор розвитку мобільних пристроїв.

Генеральний директор корпорації Тім Кук неодноразово говорив про силу і потенціал розвитку технологій доповненої реальності. А виконавчий директор Apple Джефф Вільямс в жовтні 2017 року заявив, що поява штучного інтелекту - принципово важливе питання в еволюції таких гаджетів як iPhone і Apple Watch.

На заході, присвяченому 30-річчю компанії TSMC - виробника напівпровідників для мобільних процесорів і давнього партнера Apple - Вільямс поділився думками про майбутнє мобільного простору:
В останні кілька років спостерігається зростання інтересу Apple до науково-технічної діяльності, що зачіпають розвиток штучного інтелекту. У деяких гаджетах корпорації вже в 2017 році можна замінити вкраплення машинного мислення. Наприклад, до них можна віднести можливість розпізнавання фото за допомогою програми Фотографії на iOS, або складну систему Face ID на що надходить у продаж 3 листопада iPhone X.