0
Ремонт техніки Apple

Apple Watch 4: очікування користувачів

23 жовтня 2017
новини
197

Співробітники видання TechRadar склали список нововведень, які користувачі хотіли б побачити в Apple Watch 4.

Модель Apple Watch Series 3 була представлена ​​не так давно - 22 вересня 2017 року. Поки користувачі оцінюють переваги і недоліки смарт-годин третьої серії, Apple продовжує розробки і готується до впровадження інновацій.
 
Вихід нового покоління «розумних» годин, можливо, відбудеться вже в кінці 2018 року. За його користувачів, буде добре, якщо в новому годиннику з'явиться:
 
Сумісність з Android
Звичайно, звичайно пристрої Apple сумісні тільки з іншими гаджетами компанії. Але підтримка Android-смартфонів дозволила б збільшити число потенційних покупців Apple Watch
 
Збільшений час роботи
Apple Watch Series 3 володіє непоганим акумулятором. Заряду вистачає на кілька днів, особливо, якщо не використовувати LTE. Збільшення ємності дозволить продовжити термін служби гаджета четвертого покоління навіть при роботі стільникових мереж.
 
Більше можливостей для фітнесу.
Інновації дозволять зробити роботу пульсометра і інших сенсорів більш точною. Це допоможе підвищити ефективність тренувань або переглянути денну активність.
 
Покращена Siri
Більш розумний і вмілий голосовий помічник зробить смарт-годинник одним з найкомфортніших у використанні гаджетів.
 
Покращена продуктивність
Застосування чіпсетів, аналогічних тим, що використовуються в смартфонах, допоможе підняти продуктивність Apple Watch на новий рівень.
 
круглий корпус
Багатьом користувачам не подобаються Apple Watch через прямокутної форми. Більш традиційна форма циферблата зробила б «розумні» годинник схожими на класичні моделі. Таке рішення могло б припасти до смаку діловим людям. До того ж, круглий корпус виглядає більш привабливо. А з розробкою гнучких дисплеїв його поява стане можливо.