0
Ремонт техніки Apple

Apple продовжує набирати команду для створення серіалів

21 жовтня 2017
новини
946

Останні проекти Apple, на кшталт Carpool Karaoke і Planet of the Apps, з тріском провалилися і це послужило стимулом до набору нової команди для створення серіалів. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

У порівнянні з такими теле-проектами, як «Картковий будиночок» або «Очевидне», продукти компанії виглядали безглуздо. Щоб виправити ситуацію, Apple вирішила запросити на роботу професіоналів, одним з яких став Морган ВанДеллен - колишній глава Amazon International Series. Також в новій команді опинилися колишній президент WGN в США і пара керівників Sony Pictures Television.
 
ВанДеллен працював в Amazon Studios з 2013 року, беручи участь у створенні важливих серіалів, на кшталт «Людина у високому замку» і адаптації Tom Clancy. Він покинув компанію під час недавнього конфлікту з Харві Вайнштейн, в ході якого останній був звинувачений в сексуальних домаганнях. У цьому скандалі постраждала і Apple, скасувавши запланований серіал «Елвіс» Вайнштайнам.
 
За останніми даними, Apple уклала угоду зі Стівеном Спілбергом, щоб відродити серіал 80-х років «Дивовижні історії». Крім того, вона збирається витратити близько одного мільярда доларів на роботу над новими серіалами.