0
Ремонт техніки Apple

Жителі США можуть замовити iPhone X раніше інших

21 жовтня 2017
новини
357

У США учасники програми trade-in можуть замовити iPhone X вже 23 жовтня 2017 року.
 
Передзамовлення на флагманську модель iPhone X повинен початися 27 жовтня. Повідомлення аналітиків, що первісна партія складе всього 2 чи 3 мільйони гаджетів, підігрівають ажіотаж навколо новинки.
 
Користувачі винаходять хитрощі, щоб не пропустити початок попереднього замовлення: встановлюють будильники на 27 жовтня і створюють замовлення на сайті Apple. У мережі з'являються інструкції, як не пропустити новинку. Можливо тому, компанія Apple вирішила дати фору американським прихильникам марки, які хочуть оновити свій iPhone. Починаючи з 23 жовтня, вони можуть взяти участь у програмі iPhone Upgrade: отримати схвалення кредитної заявки, здати старий iPhone в trade-in і замовити iPhone X майже на тиждень раніше за інших.
 
Оголошення про можливість раннього замовлення з'явилося на американському сайті Apple і в додатку Apple Store.
 
 
 
Для того, щоб взяти участь в акції потрібно встановити додаток Apple Store, вибрати бажану модифікацію iPhone X, отримати схвалення кредиту і пройти перевірки, які відбудуться 27 жовтня, заздалегідь. Аналогічна програма була передбачена і для iPhone 8 і iPhone 8 Plus.
 
Програма Upgrade була розроблена, щоб користувачі, що купили iPhone в кредит і вчинили хоча б 12 виплат за свій пристрій, змогли з легкістю отримати новішу модель в обмін на стару. Зазвичай, кредитна програма розрахована на 24 місяці і включає обов'язкове придбання страховки Apple Care.
 
В рамках програми trade-in можна обміняти будь-який існуючий пристрій Apple на більш новий гаджет.
 
У 2017 році програма обміну стала більш комфортною для користувачів. Тепер клієнтам не обов'язково резервувати смартфон в одному з найближчих Apple Store.