0
Ремонт техніки Apple

Виробництво iPhone 8 скорочено на 50%

19 жовтня 2017
новини
347

Один з партнерів Apple повідомив, що компанія скоротила кількість замовлень на iPhone 8 і 8 + приблизно на 50%.
 
Зниження замовлень означає, що поставки iPhone 8 в листопаді-грудні можуть знизитися до 5-6 млн пристроїв на місяць, попередив тайванський джерело.
 
На тлі цих чуток вартість акцій компанії впала на 1,5%. Агентство Bloomberg відзначає, що після публікації впали в ціні і цінні папери деяких компаній з виробничого ланцюжка iPhone. Зокрема, на 2,6% просіли котирування ODM-виробника Pegatron, а акції Catcher Technology, яка відповідає за випуск корпусів для смартфонів, подешевшали на 3,6%.
 
За даними EDN, це перший випадок в історії Apple, коли виробництво телефонів було скорочено в такі короткі терміни.
 
Поки передзамовлення на ювілейний смартфон закритий, зниження попиту на iPhone 8 може бути або хорошою новиною для компанії, або поганий. Песимісти скажуть, що потенційні покупці не бачать особливої ​​різниці між новинкою і її попередником, тому вважають за краще не оновлюватися. Оптимісти ж вважатимуть, що низький попит на iPhone 8 говорить про щось більше ніж вважається кількості клієнтів, що бажають купити iPhone X за високою ціною.
 
Раніше на цьому тижні компанія Gartner повідомляла, що продажі Безрамковий телефону від Apple забезпечать зростання всієї галузі смартфонів в наступному році.