0
Ремонт техніки Apple

Apple вимагають додати FM-радіо в iPhone

19 жовтня 2017
новини
267

Національна асоціація мовників США закликала компанію Apple додати приймач FM-радіо для майбутніх iPhone.
 
У повідомленні асоціація вказує на те, що iPhone вже має деякі необхідні модулі для підтримки FM-радіо. Асоціація наполягає на тому, що Apple повинна включити радіо в майбутніх пристроях, враховуючи, що чіп Broadcom для бездротової передачі даних в iPhone його підтримує
 
Також асоціація наводить приклад з iPod nano, який отримав підтримку FM-радіо з оновленням ПЗ, а антеною в пристрої виступають підключені навушники. З чого випливає, що Apple знає, як змусити радіо працювати добре на своїх мобільних пристроях.
 
  • «Прийшов час для Apple поставити безпеку американського народу в першу чергу. Містер Кук, активуйте FM-приймач в iPhone. Багато життя залежать від вас », - йдеться в повідомленні.
 
Варто зазначити, що Національна асоціація мовників не є державним органом і представляє інтереси комерційних і некомерційних структур.
 
Раніше федеральна комісія із зв'язку США вже вимагала від Apple активувати вбудований FM-приймач в iPhone. За словами комісії, це єдиний спосіб попередити громадян про загрозу, що насувається.