0
Ремонт техніки Apple

Apple створить додаток для General Electric і забезпечить її співробітників корпоративними iPhone і iPad

18 жовтня 2017
новини
323

Apple і General Electric оголосили про співпрацю в рамках розробки програми для передачі даних з платформи Predix на iPhone і iPad, які стануть корпоративними гаджетами GE.

 

 

Як відзначають представники Apple, новий додаток допоможе промисловим клієнтам оцінити продуктивність електричного обладнання. Завдяки використанню гаджетів на iOS, управляти технікою можна буде на місці або віддалено.

«GE - ідеальний партнер з багатою історією застосування інновацій в таких індустріях, як авіація, виробництво, охорону здоров'я і енергетика, - сказав генеральний директор Apple Тім Кук. - Працюючи разом, Apple і GE кардинально змінюють принципи індустріального світу, об'єднуючи платформу Predix з простотою і можливостями iPhone і iPad».

Predix - це програмна платформа General Electric, створена для збору і аналізу даних такого промислового обладнання, як вітрові турбіни, роботизовані складальні лінії і інші пристрої. GE планує розширити застосування "інтернету речей» в промисловості за допомогою впровадження хмарних технологій і різних додатків. Використання iOS дозволяє управляти програмним забезпеченням платформи і зробити його простіше в майбутньому.
 
В рамках партнерства, General Electric буде використовувати iPhone, iPad і Mac в якості робочих пристроїв для більш ніж 330 тисяч співробітників. У свою чергу, Apple буде просувати Predix як аналітичної платформи для «інтернету речей» серед своїх клієнтів і розробників.