0
Ремонт техніки Apple

iMac Pro стане найпотужнішим комп'ютером Apple

18 жовтня 2017
новини
124

Видання MacRumors виявило в мережі тести Geekbench, які показують, що iMac Pro буде набагато продуктивніше інших комп'ютерів Apple.

 

 

Нові моноблоки отримають 27-дюймові дисплеї Retina 5K, процесори Xeon, які мають до 18 обчислювальних ядер, і графічну систему, продуктивність якої дорівнює 22 терафлопс. iMac Pro відкриє неймовірні можливості для редагування складної графіки, створення контенту віртуальної реальності і 3D-рендеринга в режимі реального часу.
 
Засновник Geekbench пояснив, що компанії могли знадобитися чіпи з низьким нагріванням. Звідси випливає, що новий процесор має більш низькими частотами. Ось чому чіпи Xeon, які використовуються на комп'ютері при проведенні тесту, не відповідають існуючій серії Xeon від Intel.
 
 
 
 
Було очікувано, що новий комп'ютер виявиться швидше за інших моноблоків Apple. Перші тести Geekbench показали, що iMac Pro неймовірно продуктивний.
 
Результат 8-ядерного iMac Pro становить 23 536 очок в багатоядерному режимі, що робить його швидше будь-якого існуючого моноблока Apple. Він майже на 22% швидше максимальній конфігурації Retina 5K.
 
10-ядерний iMac Pro показує ще більш вражаючі результати. Він набрав 35 917 очок, що на 41% більше, ніж у топового Mac Pro з 12-ядерним Xeon E5.
 
Якщо і цього недостатньо, то існує ще і 18-ядерна модель. Її продуктивність невідома, так як тести ще не проводилися.
 
Початок поставок iMac Pro заплановано на грудень цього року за ціною від $4999