0
Ремонт техніки Apple

Грінпіс присвоїв Apple хорошу оцінку в «Рейтингу зеленої електроніки»

17 жовтня 2017
новини
235

Грінпіс опублікував «Рейтинг зеленої електроніки», куди потрапили 17 провідних світових виробників споживчої електроніки. Експерти вивчили, як Apple, Samsung, Xiaomi і інші бренди знижують свій вплив на навколишнє середовище. Компанії оцінювали в трьох областях: використання енергії, споживання ресурсів і застосування хімічних речовин в продукції і на виробництві.
 
У новому рейтингу компанії проранжовано від A до F, де A - кращі, F - гірші.
 
 
 
 
Apple - єдина компанія, яка взяла на себе зобов'язання щодо переведення всього ланцюжка поставок на 100% поновлювані джерела енергії.
 
 
За параметром «Енергія», який оцінює використання поновлюваних джерел енергії і вплив діяльності компанії на зміну клімату, Apple отримала найвищий бал з мінусом. У графі «Ресурси», де визначається проектування пристроїв з можливістю їх подальшого ремонту і модернізації, компанія з Купертіно заробила бал, еквівалентний позначці «3» за п'ятибальною шкалою. І нарешті в пункті «Хімікати», які оцінюватимуть викиди шкідливих і отруйних речовин в ході виробництва, Apple удостоїлася оцінки «добре». Загальна оцінка компанії за сукупністю показників - «добре».
 
До цього Apple три роки поспіль ставала лідером цього рейтингу. В цьому році пальму першості перехопив голландський виробник смартфонів -Fairphone.