0
Ремонт техніки Apple

Foxconn відправила першу партію iPhone X

16 жовтня 2017
новини
1123

Трішки більше двох тижнів залишається до старту продажів iPhone X, а Foxconn вже відправила Apple першу партію смартфонів, повідомляє сайт Xinhuanet.

 

 

Згідно з наявними даними, Foxconn відправив 46 500 пристроїв в Нідерланди і Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ). Це хороші новини, з огляду на постійні чутки про затримки поставок iPhone X, однак не все так райдужно.
 
Очевидно, що 46 500 пристроїв - занадто мала партія, вона значно менше перших поставок попередніх поколінь iPhone. Це призведе до того, що після старту продажів новий iPhone X стане одним з найбільш дефіцитних смартфонів в історії компанії.
 
Foxconn вдалося збільшити обсяг випуску iPhone X до 400 тисяч пристроїв на тиждень, що не так погано, в порівнянні з попереднім результатом в 100 тисяч. Однак, це навряд чи дозволить Apple забезпечити настільки масовий попит, який очікує компанія.
 
Відомий аналітик Мін-Чі Куо раніше вже передбачав технічні особливості нових iPhone і зазначив, що виробництво iPhone X дуже лімітовано. Куо прогнозував, що поставки новинки досягнуть 30-35 мільйонів пристроїв до кінця 2017 року.