м. Луцьк, пр. Волі, 10
Пн - Пт з 10 до 19
Сб - Нд з 10 до 17
замовити дзвінок

Гарантія

На комісійну та вживану (б/у) техніку надається гарантія терміном 1 місяць. Повернення/обмін можливий протягом 14 днів у випадку, якщо в процесі експлуатації будуть виявлені недоліки, не зазначені на момент покупки. Покупець має право на обмін товару у випадку виявлення технічних недоліків, які виникли не з його вини протягом гарантійного строку, а також на їх безоплатне усунення.

Но нову техніку надається гарантія терміном 1 рік від магазину. Покупець має право на обмін або безоплатний ремонт при виявленні будь-яких технічних несправностей, які виникли в процесі експлуатації не його вини протягом гарантійного строку

Покупець має право на повернення чи обмін товару протягом 14 днів, якщо товар не було активавано і він не був у використанні.

Обміну/поверненню протягом 14 днів не підлягають: 

ДОДАТКОВІ ГАРАНТІЙНІ ПАКЕТИ

Технічне страхування

Термін дії: 1 рік

Розповсюджується на технічний стан телефону (акумулятор, камери, кнопки гучності, Power, Home, будь які проблеми з програмним забезпеченням); НЕ РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ на поломки пов’язані з фізичним впливом (удар, розбиття екрану, потрапляння рідини в середину).

Страхування на розбиття екрану та панелі 

Термін дії: 1 рік

Розповсюджується на розбиття скла екрану або самого екрану (матриці) та при наявності візуальних пошкоджень (тріщини, пятна на екрані), а також задньої панелі, одночасно або окремо. Діє одноразово при пошкодженні екрану чи панелі (або одночасно)

Повне страхування

Термін дії: 1 рік

Максимальна страховка телефону, включно з розбиттям екрану та панелі, потраплянням рідини або повним виходом телефону з ладу. Пристрій буде безкоштовно відремонтований або замінений при будь якій поломці та незалежно від причини.

Популярні запитання
та відповіді
Як це працює?
Завітайте до нашого офісу у м. Луцьк Виберіть будь-яку модель бажаного пристрою Apple на заміну з нашого асортименту товарів Менеджер огляне Ваш пристрій та оголосить його оціночну вартість Вам потрібно доплатити різницю між оціночною вартістю Вашого та нового пристрою Отримайте свій пристрій та документи (чек, гарантійний талон).
Чому це вигідно?
Обмін TRADE IN - це наша програма обміну техніки Apple, яка допоможе вам швидко та безпечно обміняти свій пристрій на більш новішу модель. При цьому вам не потрібно думати, де дістати гроші на новий гаджет чи як продати свій старий - про все це ми вже подумали! Програма обміну передбачаєдоплату лише частини суми за новий гаджет - різницю в ціні між вашим пристроєм та новим.
Умови при обміні
Кожен рік оновлюється модельний ряд пристроїв фірми Apple. Різноманіття технічних характеристик можливостей, дизайнерських рішень спонукають нас до придбання нових гаджетів улюбленої марки. У вас є можливість обміняти свій iPhone, iPad чи Macbook на більш нову модель з доплатою чи без. Розмір доплати оголошується після огляду Вашого пристрою та встановлення його оціночної вартості.
Зв’язок з менеджером
Допомогти з вибором?
Отримайте консультацію по телефону або електронній пошті за лічені хвилини
Залишити заявку