м. Луцьк, вул. Винниченка, 51
Пн - Пт з 10 до 19
Сб - Нд з 10 до 17
замовити дзвінок

Гарантія

На комісійну та вживану (б/у) техніку надається гарантія терміном 1 місяць. Повернення/обмін можливий протягом 14 днів у випадку, якщо в процесі експлуатації будуть виявлені недоліки, не зазначені на момент покупки. Покупець має право на обмін товару у випадку виявлення технічних недоліків, які виникли не з його вини протягом гарантійного строку, а також на їх безоплатне усунення.

Но нову техніку надається гарантія терміном 1 рік від магазину. Покупець має право на обмін або безоплатний ремонт при виявленні будь-яких технічних несправностей, які виникли в процесі експлуатації не його вини протягом гарантійного строку

Покупець має право на повернення чи обмін товару протягом 14 днів, якщо товар не було активавано і він не був у використанні.

Обміну/поверненню протягом 14 днів не підлягають: 

ДОДАТКОВІ ГАРАНТІЙНІ ПАКЕТИ

Технічне страхування

Термін дії: 1 рік

Розповсюджується на технічний стан телефону (акумулятор, камери, кнопки гучності, Power, Home, будь які проблеми з програмним забезпеченням); НЕ РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ на поломки пов’язані з фізичним впливом (удар, розбиття екрану, потрапляння рідини в середину).

Страхування на розбиття екрану та панелі 

Термін дії: 1 рік

Розповсюджується на розбиття скла екрану або самого екрану (матриці) та при наявності візуальних пошкоджень (тріщини, пятна на екрані), а також задньої панелі, одночасно або окремо. Діє одноразово при пошкодженні екрану чи панелі (або одночасно)

 

Популярні запитання
та відповіді
Де ви знаходитесь?
Ми знаходимось у м.Луцьк, вул. Винниченка 51 (навпроти Директорії), магазин та сервісний центр іГаджет
Які ваші переваги?
Нашою перевагою перш за все є досвід та професіоналізм. У нас невеликий колектив, проте кожен з нас має досвід роботи з технікою Apple 6-10 років. А одною командою ми працюємо вже 5 років! В нас нема "текучки" кадрів, наші постійні клієнти знають нас всіх поіменно, тому ми відповідаємо за свою роботу і товар.
Ваш товар оригінальний?
Звичайно! Ми займаємось виключно оригінальними пристроями компанії Apple, оскільки цінуємо свою репутацію :)
З якої країни ваш товар?
Вживана техніка Apple - зі США. Нова - з Європи та США. Весь товар йде від прямих постачальників, з якими ми співпрацюємо вже багато років. Тому Ви зможете, наприклад, купити iPhone за найкращою ціною у Луцьку.
Ви надаєте Гарантію на товар та послуги?
Так, звичайно. Абсолютно на весь товар надається безкоштовна гарантія від 1-го до 12-ти місяців. Також є додаткові пакети гарантій за додаткову плату. На ремонт та сервісні послуги від 1-го до 6 місяців залежно від типу робіт. Навіть якщо ви скористались нашими послугами чи прибали товар і у Вас закінчилась гарантія - все одно Ви можете до нас звернутись . В більшості випадків ми йдемо на зустріч та не беремо гроші за ремонт чи усунення якихось недоліків
Чи можна купити iPhone в кредит або розстрочку?
Так, у нас Ви можете купити iPhone в кредит до 3-х років. Наразі доступні декілька варіантів кредитування і Ви можете обрати для себе найбільш прийнятний. Головна умова - вік 21+. Детальніше з усіма умовами Ви можете ознайомитись на сторінці "Розстрочка/Кредит" або Вас проконсультує наш менеджер в онлайн-чаті, мережі Instagram або безпосередньо у нас на офісі :)
Чи можливий обмін iPhone старішої моделі на нову?
Так, це можливо. Детальнішу інформацію по обміну техніки Apple Ви можете знайти на сторінці "Обмін техніки Trade-in", або ж Вас із задоволенням проконсультує наш менеджер в онлайн чаті на сайті, мережі Instagram, або ж у нас на офісі :)
У вас є якась система знижок?
Так, це само собою. Для постійних клієнтів в нас передбачена система лояльності за картками Silver та Gold, які дають право на знижку при купівлі будь-якого товару чи послуги. Їх отримують люди, які звертаються до нас не вперше. Окрім того, якщо Ви є підписником нашого Instagram/Facebook або групи у Viber, можете натрапити на щотижневу гарячу пропозицію чи акцію, економлячи при цьому до 50% вартості товару чи послуги. Підписуйтесь на нас, у нас регулярно є дійсно цікаві пропозиції!
Зв’язок з менеджером
Допомогти з вибором?
Отримайте консультацію по телефону або електронній пошті за лічені хвилини
Залишити заявку